مخاطبان محترم : بدینوسیله از مشکل فنی پیش آمده که موجب عدم دسترسی به بخش هایی از سایت و نیز عدم بروز رسانی آن شده بود پوزش می طلبیم.
آرشیو


عضويت در خبرنامه
9 نظر
تاریخ خبر : 1392/2/2 - 11:35
کد خبر : 31011
کمالوند و مربیان شهرداری فعلا معلق‌اند نه محروم...
نایب‌رییس فدراسیون فوتبال از محرز شدن تبانی بعضی از اعضای کادر فنی تیم شهرداری تبریز خبر داد و گفت: مشغول جمع‌آوری مدارک هستیم تا آنها را به مراجع قضایی ارجاع دهیم.
 به گزارش آناج، رییس کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال، در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تبانی برخی افراد در کادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال شهرداری تبریز محرز شده است، اظهار کرد: ما هنوز مشغول جمع‌آوری مدارک هستیم. اگرچه اقدام به تبانی محرز است اما هنوز جزییات آن درباره افراد مختلف به اثبات نرسیده است و کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال همچنان در حال بررسی است.

محمد هادی آیت‌اللهی در پاسخ به این سوال که آیا با محرز شدن تبانی، تیم شهرداری تبریز به لیگ دسته یک سقوط می‌کند، گفت: ما به مجموعه باشگاه شهرداری تبریز کاری نداریم و در حال پیگیری تخلفات عوامل تیم‌ها و افراد مختلف هستیم. بنابراین الان نمی‌توان صحبتی در این باره داشت. گروه‌های مختلفی در سراسر کشور موضوع را پیگیری کرده و مدرک جمع می‌کنند.

تبانی‌ مربوط به چند تیم است

وی افزود: تبانی‌ و موارد مشکوک مربوط به یک مسابقه یا یک مربی نیست بلکه در چندین مسابقه و با دخالت عوامل مختلفی شامل مربی، بازیکن و سرپرست دیده شده که تا زمانی که چیزی به اثبات نرسد نمی‌توانیم با قطعیت از آن سخن بگوییم. حتی تمام موارد مربوط به یک تیم نیست و چندین تیم در لیگ دسته یک احتمالا درگیر این موارد باشند. ما با تکمیل مستندات و مدارک کافی، آنها را به مراجع قضایی ارجاع خواهیم داد.

نایب‌رییس اول فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه آیا کمیته انضباطی فدراسیون هم به این موارد رسیدگی خواهد کرد به ایسنا گفت: در پایان بررسی‌ها اگر مواردی وجود داشت که رسیدگی به آنها در حیطه وظایف کمیته انضباطی بود، آن را به کمیته انضباطی ارجاع می‌دهیم و مابقی تحویل مراجع قضایی می‌شود.

کمالوند و مربیان شهرداری فعلا معلق‌اند نه محروم

وی درباره منع فعالیت فراز کمالوند و سایر اعضای کادر فنی تیم شهرداری تبریز و اینکه آیا آنها از ادامه فعالیت در فوتبال محروم شده‌اند توضیح داد: ما کادر فنی تیم شهرداری را محروم نکردیم بلکه فعالیت آنها فعلا معلق است تا رسیدگی‌ها کامل شود. در بررسی‌ها مشخص شد که اینها مورد اتهام قرار گرفتند و اقدام به تبانی برخی از آنها محرز است. ممکن است محروم شوند و شاید هم نشوند؛ همه چیز بستگی به مدارک جمع‌آوری شده ما دارد.

امکان سقوط به دو رده پایین‌تر هم وجود دارد

رییس کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال در واکنش به اینکه در صورت اثبات تبانی از سوی عوامل تیم شهرداری تبریز آیا این تیم دوباره به لیگ دسته یک برمی‌گردد به ایسنا گفت: الان بحث فردی است و موضوع تیمی نیست. اگرچه پای عواملی وسط است که در دو سه تیم کار می‌کردند. اما بی‌تردید اگر تخلفات مسجل شود، طبق قوانین موجود امکان سقوط تیمی به 2 رده پایین‌تر هم وجود دارد.

یک هفته دیگر بررسی‌هایمان تکمیل می‌شود

آیت‌اللهی درباره این مطلب که پس تیم‌های بالای جدولی لیگ دسته یک که نتوانستند به لیگ برتر صعود کنند، باید آماده حضور احتمالی در فصل آینده لیگ برتر باشند نیز اظهار کرد: به هر حال ما سعی می‌کنیم تا هفت، هشت روز آینده بررسی‌ها را تکمیل کنیم تا هرگونه تصمیم‌گیری احتمالی خللی در برنامه‌های آتی ایجاد نکند.
نظرات
نام
ایمیل
متن پاسخ
آقای نوین پا پس نکشید
11:53 - 1392/2/2
1
27
پاسخ
اینها همه بهانه است اینا نمیتونن وجود 3تیم از تبریز رو تحمل کنند همانطور که پارسال و پیارسال نتونستند تحمل کنند شهرداری باید به ارگانهای بزرگتر شکایت کنه اینها دیگه واقعا شورشو درآوردند هر سال این شده کارشون کلا این هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال فقط برای تیمهای تبریز فعال هست تمام
اابااا
12:7 - 1392/2/2
1
19
پاسخ
توف به شرف شما توهین بدون مدرک/یهودی از شما خیلی بهتره
طرفدار
13:18 - 1392/2/2
1
17
پاسخ
سلام.واقعا اینها بی انصافا تیم شهرداری از نظر من بهترین تیم برای حضور در لیگ برتر است ولی اگر بذارند .چه تبانی اینها نمی تونند فراز کمالوندرا ببینند .زمانی که در تراکتور بود هم این مشکلات را برای تیم درست کردند.
فوتبالی
14:4 - 1392/2/2
9
1
پاسخ
اقا محترم خودمون گول نزنیم اینا از اول فصل دنبال این کار بودن و سابقه هم دارن خبر نگار بومی تبریز تو هتل تیم استقلال صنعتی تو اهواز چی کار می کرد اقای دلال که با دفاع میانی گرمانشاه تماس گرفته چی اقای مربی که به محمد باقر زعفرانی زنگ زده چی تیم برق شیرلز بازیکنانش در فرودگاه حاضر نمشن و بازی 3بر 0 بصعود شهرداری میشه چی همش دروغ حالا اینا که لو رفت خیلی از کارش هم لو نرفته خرید 4 میلیا ردی در نیم فصل چی حالا بکو فدراسیون بی انصافه یا عوامل شهرداری تبریز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
14:28 - 1392/2/2
1
9
پاسخ
سلام با تشکر از آناج شما بدبختی ما را نگاه کن کسی که با تخلف رییس هیئت فوتبال شیراز شده امروز مامور جمع آوری مدارک تبانی شده است . و قبل از اثبات جرم یا آبروی تیمها و افراد بازی میکند انصافا اگر شهرداری میخواست تبانی کند پنالتی در مقابل حریف را عمدا بیرون نمیزد و 3 امتیاز را میگرفت
پاسخ ها
ناشناس
23:51 - 1392/2/2
خب پنالتی هم فیلمه دیگه
حامد
16:6 - 1392/2/2
1
9
پاسخ
بعد میگن نگین فدراسیون ایران دشمن آذربایجان. دشمنی از این واضحتر؟ اون از قضیه پارسال ماشین سازی سال قبلش گسترش که نذاشتن بیاد لیگ برتر اینم از امسال که میخوان به هر نحوی شده نذارن تبریز سه تیمه شه. دیگه شورشو درآوردن بخدا. اگه تبانی شده بود چرا الان به فکرش افتادن؟ اگه خوزستان یزدو میبرد بازم این تبانیرو مطرح میکردن؟ دشمنی تا کجا باید ادامه داشته باشه؟
ناشناس
21:38 - 1392/2/3
0
5
پاسخ
با سلام دوسال پیش درچنین ایامی فدراسیون فوتبال حق تیم گسترش فولاد تبریز ضایع نمود یکسال پیش در چنین ایامی حق تیم ماشین سازی تبریز را ازبین برد . و امسال عزمش را جزم کرده حق شهرداری تبریز را از بین ببرد . قبول ندارید صبر کنید و ببینید
ناشناس
14:18 - 1392/2/4
0
1
پاسخ
رییس محترم قلابی هییت فوتبال فارس حیف از آن نام خانوادگی که داری واقعا شرمت باد بدان و آگاه باش که اینجا استان فارس نیست و طرفت مقابلت آذربایجانیان شریفی هستند که موجودیت را مدیون آنها هستی
نام
ایمیل
متن نظر
ناشران مشکل دار باید لغو مجوز شوند حمله شدید خانواده کروبی به دولت و رییس جمهور اثر انگشت وزیر دفاع آلمان هک شد مقایسه تعرفه بسته‌های اینترنتی 3 اپراتور چگونه می توان به صورت مادران شهدا نگاه کرد و دم از رفع حصر فتنه گران زد برخی از روی غفلت، ناپختگی سیاسی و یا از روی غرض ورزی سعی در عبور ساده از کنار فتنه دارند مدیرعامل دخانیات ایران استعفا کرد "به وقت مادری" در جشنواره عمار اکران می شود تجمع مالباختگان یک پروژه سینمایی مقابل مجلس پاسخ نرگس آبیار به انتقادهای پوراحمد دو انتصاب جدید در حزب ندای ایرانیان ادعای رویترز مبنی بر حمله سایبری ایران به تاسیسات نظامی اسراییلی و اروپایی داعش 2 نفر را به‌ صلیب‌ کشید +عکس مشکل وزارت بهداشت در سال 94 حجم معاملات امروز بورس کاهش یافت هشدار مرکز پایش آلودگی هوای تهران حمایت رسمی گروهک منافقین از داعش قشقاوی: سئوال از ظریف منتفی شد مبارز آذرشهری که ساواک از پیکر او هم می‌ترسید+تصاویر سردار فیروزآبادی: حماسه 9دی نقاب‌ها را کنار زد بیانیه کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی به مناسبت حماسه 9 دی کلاهبرداران حرفه ای با عناوین دولتی در شبستر چرا وقتی اصلاح طلبان به قدرت می رسند قیمت نفت کاهش می یابد؟/ آقای رئیس‌جمهور شعار بس است! جلیلی: رأی مردم فقط در سال ۹۲ حق‌الناس نبود در برنامه ریزی توسعه با مشکل مواجه هستیم
عزاداری هیئات آذربایجان در حرم رضوی+ تصاویر رضا صدیقی به عنوان مشاور عالی فرمانده سپاه عاشورا منصوب شد خداحافظی آخرین فرماندار اصولگرای دولت دهم از دولت تدبیر و امید/ آقای فرماندار استعفا داد عکس لو رفته زن ایتالیایی و مفتی سرشناس سعودی+ تصویر به مناسبت سی ام صفر؛ در سوگ ضامن آهو پاسخ تحسین‌برانگیز نخبه مرندی به پیشنهادات خارجی مراسم بزرگداشت مداح صاحب سبک آذربایجانی در مشهد مقدس برگزار شد+تصاویر دوربین آناج / شعر آورد تبریز آیت‌الله خامنه‌ای نعمت بسیار بزرگی برای مسلمانان هستند/ ماجرای دختری که سه روز بود مرده بود دوربین آناج/مراسم سوگواری امام هشتم امام رضا درمسجدکبودتبریز رانندگان باید تخلف کنند تا بودجه دولت تامین شود! / هر خودرو 150 هزار تومان دوربین آناج/دیدار مدیران حمل و نقل و راه وشهرسازی با امام جمعه تبریز دستگیری یک تیم تروریستی در شمال غرب فرمانداران خداآفرین و سراب تودیع و معارفه شدند باز هم سخن از نفرت جماعت نورچی از ایران به میان آمد بعد از توهین به حضرت سید الشهدا(ع) این بار ممنوعیت پخش اذان در شهر"آغجابدی" جمهوری آذربایجان دوربین آناج/سفر استاندار آذربایجان شرقی به کلیبر ساقه؛ كارگاهی نوگرا در شهر تبریز+ تصاویر دوربین آناج/سفر استاندار آذربایجان شرقی به شهرستان خداآفرین درهای رادیو آزادلیق تخته شدند+تصاویر عمر تبلیغاتی تشکیل فرهنگستان تمام شده است/ باید لذت فرهنگ اصیل آذربایجانی را به مردم بچشانیم دوربین آناج/ موزه عکس شهدا در تبریز پشت پرده تحریم/ نقش فتنه 88 در تشدید تحریم ها علیه ایران فرهنگ بی صاحب، مدعیان بسیاری دارد/مبتذل سازی دستجات حسینی یکی از برنامه های دشمن/آفتی بنام تعدد هیئت دوربین آناج/غباروبی امامزاده سید محمد کججانی(ع)
17 اسفند روز فوتبال زنان نام گرفت جذب ثابتی به عنوان مربی دروازه‌بانان تیم شایعه است / اکرامی فردا قراردادش را نهایی می‌کند طرح عجیب پیراهن بارسلونا برای سال 2016 + عکس پسوس برزیلی اولین خرید سپاهان در نیم فصل امیدوارم امروز خبرهای خوبی در خصوص بازیکنان سرباز بشنویم/ چه کسی گفته رابطه من با فوتبال بد است؟ سعید معروف رسما به زنیت کازان پیوست تاریخ دقیق پایان نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال اعلام شد شماره 14 تراکتور بر تن آندو درخشش بانوان ووشو کار استان در مسابقات قهرمانی کشور دو شمشیرباز استان به تیم ملی دعوت شدند بازگشت مصطفی اکرامی به گسترش فولاد تبریز عکس / نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی امروز یکشنبه، 7 دی دوربین آناج/ثبت قرارداد آندرانیک تیموریان دوربین آناج/استقبال از دبیری و تیموریان در فرودگاه تبریز دبیری: تبریز به کُرسی مهم عضویت در هیأت‌رئیسه نیاز داشت/ از حمایت کفاشیان بی‌خبرم پیام تبریک ریاست هیات فوتبال استان به شهرام دبیری آندو تیموریان را تراکتوری بدانید حق فوتبال آذربایجان بود که در فدراسیون نماینده داشته باشد/ دبیری می‌تواند از حق فوتبال استان دفاع کند دبیری عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال شد هشت گزینه را برای سرمربیگری تیم در نظر داریم/ پاشازاده حرف‌هایش را ثابت نکند، برخورد قانونی می‌کنیم خلیلیان: حضور تیموریان در سپاهان منتفی است/ مذاکرات آندو با تراکتورسازی مثبت بوده است دوربین آناج / دیدار تیم های بسکتبال شهرداری تبریز و شهرداری اراک برتری گسترش فولاد و شکست شهرداری تبریز افتتاح موزه آذربایجان زنده نگه داشتن یاد پیشکسوتان است رسول محمدزاده مدیر حراست سازمان ورزش شهرداری تبریز شد
0.1174