** لطفا سوژه ها و گزارشات مردمی را از طریق منوی ارسال سوژه و یا ایمیل news@anaj.ir ارسال نمایید **
آرشیو


عضويت در خبرنامه
9 نظر
تاریخ خبر : 1392/2/2 - 11:35
کد خبر : 31011
کمالوند و مربیان شهرداری فعلا معلق‌اند نه محروم...
نایب‌رییس فدراسیون فوتبال از محرز شدن تبانی بعضی از اعضای کادر فنی تیم شهرداری تبریز خبر داد و گفت: مشغول جمع‌آوری مدارک هستیم تا آنها را به مراجع قضایی ارجاع دهیم.
 به گزارش آناج، رییس کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال، در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تبانی برخی افراد در کادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال شهرداری تبریز محرز شده است، اظهار کرد: ما هنوز مشغول جمع‌آوری مدارک هستیم. اگرچه اقدام به تبانی محرز است اما هنوز جزییات آن درباره افراد مختلف به اثبات نرسیده است و کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال همچنان در حال بررسی است.

محمد هادی آیت‌اللهی در پاسخ به این سوال که آیا با محرز شدن تبانی، تیم شهرداری تبریز به لیگ دسته یک سقوط می‌کند، گفت: ما به مجموعه باشگاه شهرداری تبریز کاری نداریم و در حال پیگیری تخلفات عوامل تیم‌ها و افراد مختلف هستیم. بنابراین الان نمی‌توان صحبتی در این باره داشت. گروه‌های مختلفی در سراسر کشور موضوع را پیگیری کرده و مدرک جمع می‌کنند.

تبانی‌ مربوط به چند تیم است

وی افزود: تبانی‌ و موارد مشکوک مربوط به یک مسابقه یا یک مربی نیست بلکه در چندین مسابقه و با دخالت عوامل مختلفی شامل مربی، بازیکن و سرپرست دیده شده که تا زمانی که چیزی به اثبات نرسد نمی‌توانیم با قطعیت از آن سخن بگوییم. حتی تمام موارد مربوط به یک تیم نیست و چندین تیم در لیگ دسته یک احتمالا درگیر این موارد باشند. ما با تکمیل مستندات و مدارک کافی، آنها را به مراجع قضایی ارجاع خواهیم داد.

نایب‌رییس اول فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه آیا کمیته انضباطی فدراسیون هم به این موارد رسیدگی خواهد کرد به ایسنا گفت: در پایان بررسی‌ها اگر مواردی وجود داشت که رسیدگی به آنها در حیطه وظایف کمیته انضباطی بود، آن را به کمیته انضباطی ارجاع می‌دهیم و مابقی تحویل مراجع قضایی می‌شود.

کمالوند و مربیان شهرداری فعلا معلق‌اند نه محروم

وی درباره منع فعالیت فراز کمالوند و سایر اعضای کادر فنی تیم شهرداری تبریز و اینکه آیا آنها از ادامه فعالیت در فوتبال محروم شده‌اند توضیح داد: ما کادر فنی تیم شهرداری را محروم نکردیم بلکه فعالیت آنها فعلا معلق است تا رسیدگی‌ها کامل شود. در بررسی‌ها مشخص شد که اینها مورد اتهام قرار گرفتند و اقدام به تبانی برخی از آنها محرز است. ممکن است محروم شوند و شاید هم نشوند؛ همه چیز بستگی به مدارک جمع‌آوری شده ما دارد.

امکان سقوط به دو رده پایین‌تر هم وجود دارد

رییس کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال در واکنش به اینکه در صورت اثبات تبانی از سوی عوامل تیم شهرداری تبریز آیا این تیم دوباره به لیگ دسته یک برمی‌گردد به ایسنا گفت: الان بحث فردی است و موضوع تیمی نیست. اگرچه پای عواملی وسط است که در دو سه تیم کار می‌کردند. اما بی‌تردید اگر تخلفات مسجل شود، طبق قوانین موجود امکان سقوط تیمی به 2 رده پایین‌تر هم وجود دارد.

یک هفته دیگر بررسی‌هایمان تکمیل می‌شود

آیت‌اللهی درباره این مطلب که پس تیم‌های بالای جدولی لیگ دسته یک که نتوانستند به لیگ برتر صعود کنند، باید آماده حضور احتمالی در فصل آینده لیگ برتر باشند نیز اظهار کرد: به هر حال ما سعی می‌کنیم تا هفت، هشت روز آینده بررسی‌ها را تکمیل کنیم تا هرگونه تصمیم‌گیری احتمالی خللی در برنامه‌های آتی ایجاد نکند.
نظرات
نام
ایمیل
متن پاسخ
آقای نوین پا پس نکشید
11:53 - 1392/2/2
1
27
پاسخ
اینها همه بهانه است اینا نمیتونن وجود 3تیم از تبریز رو تحمل کنند همانطور که پارسال و پیارسال نتونستند تحمل کنند شهرداری باید به ارگانهای بزرگتر شکایت کنه اینها دیگه واقعا شورشو درآوردند هر سال این شده کارشون کلا این هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال فقط برای تیمهای تبریز فعال هست تمام
اابااا
12:7 - 1392/2/2
1
19
پاسخ
توف به شرف شما توهین بدون مدرک/یهودی از شما خیلی بهتره
طرفدار
13:18 - 1392/2/2
1
17
پاسخ
سلام.واقعا اینها بی انصافا تیم شهرداری از نظر من بهترین تیم برای حضور در لیگ برتر است ولی اگر بذارند .چه تبانی اینها نمی تونند فراز کمالوندرا ببینند .زمانی که در تراکتور بود هم این مشکلات را برای تیم درست کردند.
فوتبالی
14:4 - 1392/2/2
9
1
پاسخ
اقا محترم خودمون گول نزنیم اینا از اول فصل دنبال این کار بودن و سابقه هم دارن خبر نگار بومی تبریز تو هتل تیم استقلال صنعتی تو اهواز چی کار می کرد اقای دلال که با دفاع میانی گرمانشاه تماس گرفته چی اقای مربی که به محمد باقر زعفرانی زنگ زده چی تیم برق شیرلز بازیکنانش در فرودگاه حاضر نمشن و بازی 3بر 0 بصعود شهرداری میشه چی همش دروغ حالا اینا که لو رفت خیلی از کارش هم لو نرفته خرید 4 میلیا ردی در نیم فصل چی حالا بکو فدراسیون بی انصافه یا عوامل شهرداری تبریز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
14:28 - 1392/2/2
1
9
پاسخ
سلام با تشکر از آناج شما بدبختی ما را نگاه کن کسی که با تخلف رییس هیئت فوتبال شیراز شده امروز مامور جمع آوری مدارک تبانی شده است . و قبل از اثبات جرم یا آبروی تیمها و افراد بازی میکند انصافا اگر شهرداری میخواست تبانی کند پنالتی در مقابل حریف را عمدا بیرون نمیزد و 3 امتیاز را میگرفت
پاسخ ها
ناشناس
23:51 - 1392/2/2
خب پنالتی هم فیلمه دیگه
حامد
16:6 - 1392/2/2
1
9
پاسخ
بعد میگن نگین فدراسیون ایران دشمن آذربایجان. دشمنی از این واضحتر؟ اون از قضیه پارسال ماشین سازی سال قبلش گسترش که نذاشتن بیاد لیگ برتر اینم از امسال که میخوان به هر نحوی شده نذارن تبریز سه تیمه شه. دیگه شورشو درآوردن بخدا. اگه تبانی شده بود چرا الان به فکرش افتادن؟ اگه خوزستان یزدو میبرد بازم این تبانیرو مطرح میکردن؟ دشمنی تا کجا باید ادامه داشته باشه؟
ناشناس
21:38 - 1392/2/3
0
5
پاسخ
با سلام دوسال پیش درچنین ایامی فدراسیون فوتبال حق تیم گسترش فولاد تبریز ضایع نمود یکسال پیش در چنین ایامی حق تیم ماشین سازی تبریز را ازبین برد . و امسال عزمش را جزم کرده حق شهرداری تبریز را از بین ببرد . قبول ندارید صبر کنید و ببینید
ناشناس
14:18 - 1392/2/4
0
1
پاسخ
رییس محترم قلابی هییت فوتبال فارس حیف از آن نام خانوادگی که داری واقعا شرمت باد بدان و آگاه باش که اینجا استان فارس نیست و طرفت مقابلت آذربایجانیان شریفی هستند که موجودیت را مدیون آنها هستی
نام
ایمیل
متن نظر
آیت الله مجتهد شبستری: مسجد سنگر مقاومت در برابر دشمنان اسلام است نوباوه: وزارت علوم توسط خط فکری اصلاحات افراطی اداره می‌شد/ انتخاب فرجی‌دانا سهم خواهی بود تایید صحت فیلم «سر بریدن خبرنگار آمریکایی» توسط آمریکا غزه، آزمایشگاهی برای تبلیغ سلاح های اسرائیلی دوربین آناج/همایش مشترک ائمه جمعه ، انجمن های اسلامی و فرماندهان پایگاه های بسیج زیباکلام: پیروز واقعی جلسه امروز مجلس فرجی دانا بود تهذیب نفس طلاب برای حضور مؤثر در جامعه ضروری است زمان جلسه بعدی دادگاه مهدی هاشمی استقبال پرشور از رئیس دولت یازدهم در اردبیل +عکس ظریف در کنار خواننده گروه موسیقی مورد علاقه اش +عکس خوش قلب ترین آرایشگر +عکس زلزله 5.6 ریشتری آبدانان ایلام را لرزاند امکان برقراری ارتباط مردم آذربایجان شرقی با وزیر ارتباطات از طریق شبکه مجازی روحانی: تورم تک‌رقمی تا پایان سال 95/ هم سانتریفیوژ‌ها می‌چرند و هم چرخ زندگانی مردم بهره برداری از 287 پروژه عمرانی در هفته دولت فعالیت 350 هزار ماشین‌ کشاورزی خودگردان مستعمل در کشور افتتاح 320طرح ارتباطی با حضور وزیر ارتباطات در آذربایجان شرقی عکس/ کوچکترین عضو خارجی تروریست‌های داعش روحانی: همه به رای مجلس احترام بگذارند رئیسی دادستان کل کشور و اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه شدند کلاهبردار فرش‌های ‌19میلیونی دستگیر شد داعش تعطیلات دیوید کامرون را به هم زد ایجاد اشتغال در حوزه ارتباطات با کمترین سرمایه گذاری امکان پذیر است جدول/کاهش قیمت سکه و ارز در بازار تهدید همسر سابق با انتشار عکس های شخصی در شبکه‌های اجتماعی
دوربین آناج/ جلسه همگرایی اصولگرایان استان آقای مطهری!مسئولین آذری هم بارها با سکوت خود، حمایت ایران از آذری ها در جنگ قره باغ را تائید کرده اند پیکر پروفسور جواد هیات در پارک مفاخر باکو دفن شد عکس/ زنده به گور کردن فرزند خمینی(ره) 2عاشق‌ سوری در اسارت‌ داعش+ عکس مفسد فی الارض میانه ای اعدام شد+تصاویر اقدام عجیب یک دختر برای پیوستن به داعش! +عکس دعوا در شورای شهر سهند بر سر منافع شخصی! / درگیری فیزیکی کار را به دادسرا کشاند / رئیس شورا از سمت خود برکنار شد بوتیک "داعش" در ترکیه! +تصویر دوربین آناج/افتتاح مجهزترین مرکز فیزیوتراپی شمال غرب "ستایش" باز هم تمام نشد! علت علاقه تکفیری ها به زنان و دختران دوربین آناج/مراسم تجلیل از خبرنگاران در شورای اسلامی کلانشهر تبریز یک سگ شهردار یک شهر آمریکا شد +عکس زلزله تهران را لرزاند + جزئیات فرزاد حسنی: الو... من دارم عروسی می کنم! احمدی نژاد اگر هیچ خدمتی نکرده باشد لااقل نامردها را نشان داد غوغاسالاری تندروها در حمایت از فرجی دانا ! پیراهن یک صهیونیست جنجال بپا کرد +عکس آیت الله مهدوی کنی از اصولگرایان ناراحت هستند/کسی که از خود نمیگذرد اصولگرا نیست بنیانگذار اصلی داعش کیست؟ +عکس تنها ۱۱ نفر از اساتید دانشگاه های آذربایجان شرقی از فرجی دانا حمایت می کنند اجرای طرح هم کدسازی تلفن های آذبایجان شرقی با پیام استاندار آغاز شد اولین پارک مینیاتوری کشور در معرض نابودی دوربین آناج/ همایش آزادگان سرافراز تبریز
صدر نشینی نماینده استان تا پایان دور سوم/فردا مصاف حساس شهرداری با قهرمان دور گذشته مسابقات تراکتورسازی در رده هفت باقی ماند/گسترش فولاد با یک رتبه سقوط نهم شد شکست مدافع عنوان قهرمانی در استرالیا جواد منتظر به شهروند ساری پیوست پیروزی تیم ملی والیبال "ب" ایران برابر استرالیا/قزاقستان یا ژاپن حریف ایران در مرحله حذفی باید با خطیبی صحبت کنم/تنها 3 بازیکن در مورد پرداخت پاداش ها گلایه داشتند ضربات شروع مجدد پاشنه آشیل تراکتورسازان/نبود مهاجم مکمل در کنار ادینهو گزارش تصویری/ دیدار تیمهای فوتبال پدیده خراسان و تراکتورسازی تبریز خطیبی: شکست برابر پدیده و مشکلات باشگاه باعث شد عصبانی شوم/ آقای نظمی بیاید و مشکلات را حل کند برتری شاگردان شمس در برابر تیم ملی تایلند پیروزی الهلال و العین در آغاز دو رفت مرحله یک چهارم نهایی آرسنال با تساوی در خانه بشیکتاش امیدوار شد/کار سخت ناپولی برای صعود به مرحله گروهی توقف خانگی رئال مقابل اتلتیکو در دربی شهر مادرید مهمترین رویدادهای ورزشی امروز/29 مرداد عکس/نیم صفحه اول روزنامه‌های ورزشی امروز چهارشنبه، 29 مرداد دوربین آناج/دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد و پیکان فوتبال بدون داوری هیچ معنایی ندارد/لیاقت کسب هر سه امتیاز را داشتیم خط دفاعی تیم عملکرد خیلی خوبی داشت/در حملات دقت لازم را داشتیم گل های زیادی به ثمر می رسید داور بازی می توانست عملکرد بهتری داشته باشد/ تغییراتی در کادر فنی پیکان صورت نمی گیرد ثبت اولین پیروزی گسترش فولاد مقابل پیکان/ بایرامی بازهم اولین گل فصلش را به رحمتی زد پدیده اولین باخت تراکتورسازان را رقم زد تساوی بدون گل گسترش و پیکان در نیمه نخست بارش باران و وزش شدید باد در آغاز بازی اعلام ترکیب گسترش فولاد و پیکان بهبودی و مرندی با تبریز تمدید کردند/کاپیتان ارومیه به تبریز پیوست
0.1726