** لطفا سوژه ها و گزارشات مردمی را از طریق منوی ارسال سوژه و یا ایمیل news@anaj.ir ارسال نمایید **
آرشیو


عضويت در خبرنامه
9 نظر
تاریخ خبر : 1392/2/2 - 11:35
کد خبر : 31011
کمالوند و مربیان شهرداری فعلا معلق‌اند نه محروم...
نایب‌رییس فدراسیون فوتبال از محرز شدن تبانی بعضی از اعضای کادر فنی تیم شهرداری تبریز خبر داد و گفت: مشغول جمع‌آوری مدارک هستیم تا آنها را به مراجع قضایی ارجاع دهیم.
 به گزارش آناج، رییس کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال، در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تبانی برخی افراد در کادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال شهرداری تبریز محرز شده است، اظهار کرد: ما هنوز مشغول جمع‌آوری مدارک هستیم. اگرچه اقدام به تبانی محرز است اما هنوز جزییات آن درباره افراد مختلف به اثبات نرسیده است و کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال همچنان در حال بررسی است.

محمد هادی آیت‌اللهی در پاسخ به این سوال که آیا با محرز شدن تبانی، تیم شهرداری تبریز به لیگ دسته یک سقوط می‌کند، گفت: ما به مجموعه باشگاه شهرداری تبریز کاری نداریم و در حال پیگیری تخلفات عوامل تیم‌ها و افراد مختلف هستیم. بنابراین الان نمی‌توان صحبتی در این باره داشت. گروه‌های مختلفی در سراسر کشور موضوع را پیگیری کرده و مدرک جمع می‌کنند.

تبانی‌ مربوط به چند تیم است

وی افزود: تبانی‌ و موارد مشکوک مربوط به یک مسابقه یا یک مربی نیست بلکه در چندین مسابقه و با دخالت عوامل مختلفی شامل مربی، بازیکن و سرپرست دیده شده که تا زمانی که چیزی به اثبات نرسد نمی‌توانیم با قطعیت از آن سخن بگوییم. حتی تمام موارد مربوط به یک تیم نیست و چندین تیم در لیگ دسته یک احتمالا درگیر این موارد باشند. ما با تکمیل مستندات و مدارک کافی، آنها را به مراجع قضایی ارجاع خواهیم داد.

نایب‌رییس اول فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه آیا کمیته انضباطی فدراسیون هم به این موارد رسیدگی خواهد کرد به ایسنا گفت: در پایان بررسی‌ها اگر مواردی وجود داشت که رسیدگی به آنها در حیطه وظایف کمیته انضباطی بود، آن را به کمیته انضباطی ارجاع می‌دهیم و مابقی تحویل مراجع قضایی می‌شود.

کمالوند و مربیان شهرداری فعلا معلق‌اند نه محروم

وی درباره منع فعالیت فراز کمالوند و سایر اعضای کادر فنی تیم شهرداری تبریز و اینکه آیا آنها از ادامه فعالیت در فوتبال محروم شده‌اند توضیح داد: ما کادر فنی تیم شهرداری را محروم نکردیم بلکه فعالیت آنها فعلا معلق است تا رسیدگی‌ها کامل شود. در بررسی‌ها مشخص شد که اینها مورد اتهام قرار گرفتند و اقدام به تبانی برخی از آنها محرز است. ممکن است محروم شوند و شاید هم نشوند؛ همه چیز بستگی به مدارک جمع‌آوری شده ما دارد.

امکان سقوط به دو رده پایین‌تر هم وجود دارد

رییس کمیته رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه‌ای در فوتبال در واکنش به اینکه در صورت اثبات تبانی از سوی عوامل تیم شهرداری تبریز آیا این تیم دوباره به لیگ دسته یک برمی‌گردد به ایسنا گفت: الان بحث فردی است و موضوع تیمی نیست. اگرچه پای عواملی وسط است که در دو سه تیم کار می‌کردند. اما بی‌تردید اگر تخلفات مسجل شود، طبق قوانین موجود امکان سقوط تیمی به 2 رده پایین‌تر هم وجود دارد.

یک هفته دیگر بررسی‌هایمان تکمیل می‌شود

آیت‌اللهی درباره این مطلب که پس تیم‌های بالای جدولی لیگ دسته یک که نتوانستند به لیگ برتر صعود کنند، باید آماده حضور احتمالی در فصل آینده لیگ برتر باشند نیز اظهار کرد: به هر حال ما سعی می‌کنیم تا هفت، هشت روز آینده بررسی‌ها را تکمیل کنیم تا هرگونه تصمیم‌گیری احتمالی خللی در برنامه‌های آتی ایجاد نکند.
نظرات
نام
ایمیل
متن پاسخ
آقای نوین پا پس نکشید
11:53 - 1392/2/2
1
27
پاسخ
اینها همه بهانه است اینا نمیتونن وجود 3تیم از تبریز رو تحمل کنند همانطور که پارسال و پیارسال نتونستند تحمل کنند شهرداری باید به ارگانهای بزرگتر شکایت کنه اینها دیگه واقعا شورشو درآوردند هر سال این شده کارشون کلا این هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال فقط برای تیمهای تبریز فعال هست تمام
اابااا
12:7 - 1392/2/2
1
19
پاسخ
توف به شرف شما توهین بدون مدرک/یهودی از شما خیلی بهتره
طرفدار
13:18 - 1392/2/2
1
17
پاسخ
سلام.واقعا اینها بی انصافا تیم شهرداری از نظر من بهترین تیم برای حضور در لیگ برتر است ولی اگر بذارند .چه تبانی اینها نمی تونند فراز کمالوندرا ببینند .زمانی که در تراکتور بود هم این مشکلات را برای تیم درست کردند.
فوتبالی
14:4 - 1392/2/2
9
1
پاسخ
اقا محترم خودمون گول نزنیم اینا از اول فصل دنبال این کار بودن و سابقه هم دارن خبر نگار بومی تبریز تو هتل تیم استقلال صنعتی تو اهواز چی کار می کرد اقای دلال که با دفاع میانی گرمانشاه تماس گرفته چی اقای مربی که به محمد باقر زعفرانی زنگ زده چی تیم برق شیرلز بازیکنانش در فرودگاه حاضر نمشن و بازی 3بر 0 بصعود شهرداری میشه چی همش دروغ حالا اینا که لو رفت خیلی از کارش هم لو نرفته خرید 4 میلیا ردی در نیم فصل چی حالا بکو فدراسیون بی انصافه یا عوامل شهرداری تبریز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
14:28 - 1392/2/2
1
9
پاسخ
سلام با تشکر از آناج شما بدبختی ما را نگاه کن کسی که با تخلف رییس هیئت فوتبال شیراز شده امروز مامور جمع آوری مدارک تبانی شده است . و قبل از اثبات جرم یا آبروی تیمها و افراد بازی میکند انصافا اگر شهرداری میخواست تبانی کند پنالتی در مقابل حریف را عمدا بیرون نمیزد و 3 امتیاز را میگرفت
پاسخ ها
ناشناس
23:51 - 1392/2/2
خب پنالتی هم فیلمه دیگه
حامد
16:6 - 1392/2/2
1
9
پاسخ
بعد میگن نگین فدراسیون ایران دشمن آذربایجان. دشمنی از این واضحتر؟ اون از قضیه پارسال ماشین سازی سال قبلش گسترش که نذاشتن بیاد لیگ برتر اینم از امسال که میخوان به هر نحوی شده نذارن تبریز سه تیمه شه. دیگه شورشو درآوردن بخدا. اگه تبانی شده بود چرا الان به فکرش افتادن؟ اگه خوزستان یزدو میبرد بازم این تبانیرو مطرح میکردن؟ دشمنی تا کجا باید ادامه داشته باشه؟
ناشناس
21:38 - 1392/2/3
0
5
پاسخ
با سلام دوسال پیش درچنین ایامی فدراسیون فوتبال حق تیم گسترش فولاد تبریز ضایع نمود یکسال پیش در چنین ایامی حق تیم ماشین سازی تبریز را ازبین برد . و امسال عزمش را جزم کرده حق شهرداری تبریز را از بین ببرد . قبول ندارید صبر کنید و ببینید
ناشناس
14:18 - 1392/2/4
0
1
پاسخ
رییس محترم قلابی هییت فوتبال فارس حیف از آن نام خانوادگی که داری واقعا شرمت باد بدان و آگاه باش که اینجا استان فارس نیست و طرفت مقابلت آذربایجانیان شریفی هستند که موجودیت را مدیون آنها هستی
نام
ایمیل
متن نظر
لذت حضور قرآن در زندگی را احساس کردم/سفره های ساده اما صمیمی افطار دعایی که تمام گناهان را می‌آمرزد+متن تفسیر ناب رهبر انقلاب از مفهوم انتظار محفل انس با قرآن کریم در نمایشگاه قرآن تبریز برپا شد نمایشگاه قرآن کریم فرصت مناسبی را برای تعامل فعالان قرآنی فراهم می آورد در دیدار شعرا و رهبری، میزبان یك ادیب است برپایی غرفه پاسخگویی به شبهات دینی در نمایشگاه قرآن کریم تبریز نهادینه شدن فرهنگ متعالی قرآنی نیازمند عزم و نهضتی ملی است شیوه نادرست دفع زباله محیط زیست بناب را تهدید می‌کند دیدار وزیر خارجه مصر با نخست وزیر عراق سازمان ملل به رژیم صهیونیستی هشدار داد جولان عقرب‌ها در آبدانان ایلام دماوند لرزید کاهش میزان صادرات نفت ایران به ۱/۰۸ میلیون بشکه در روز لاوروف نمی تواند به مذاکرات وین بپیوندد 22 کودک در میان شهدای فلسطینی روایت لاریجانی از دلیل حمله رژیم صهیونیستی به غزه هدف دشمن شکست حاکمیت انقلابی و مقاومتی در عراق و سوریه است/ باید برای هجوم‌های «مغولی» آماده بود نیروی انتظامی برای مقابله با بدحجابی در کشور و استان وارد عمل شود/ احتمال انتفاضه سوم مردم فلسطین «رد کارپت» بار دیگر رکورد زد نامگذاری جدید صدای آمریکا برای داعش وضعیت جوی کشور در سه روز آینده تحریم رهبر و رییس‌جمهور ایران از سوی آمریکا سلاحی که غزه دارد و اسراییل ندارد تعداد زندانیان مهریه در کشور
دریاچه ارومیه از نقشه ایران حذف شد! +عکس من مخالف قومی شدن دریاچه ارومیه هستم/برای نشان دادن مشکلات زیست محیطی ایران، یوز پلنگ مهم بود یا دریاچه ارومیه؟! بشقاب هایی که غذای مسموم به خوردمان می دهند پل صراط یا جاده مرگ، انتخاب با شماست!+تصاویر برکناری مدیر کل، مزد مبارزه اش با زمینخواری! نگاهی نو به تبریز شهر آرزوها؛(2) اعتراض اردوغان به خالکوبی فوتبالیست 18 ساله ترکیه ای+تصاویر قیمت جدید خودرو ها اعلام شد برخورد سه آیت‌الله با فرزندان فتنه‌گر؛ از اعدام تا توجیه ساندویچی! + عکس خشک شدن دریاچه ارومیه یک نعمت است دوربین آناج/ پشت صحنه ویژه برنامه "برکت سفره سی" شهادت خلبان ایرانی در سامرا+عکس نامه به وزیر صنعت و معدن با امضای 19 نماینده آذربایجان شرقی در مجلس بخشی از هویت واقعی رئیس بانک "آذربایجان" فاش شد / برخی رسانه ها لقب "آبراموویچ آذربایجان" را برای حافظ ممداف برگزیده اند دوربین آناج/ افتتاحیه ی نمایشگاه قرآن کریم چه کسانی نامزد مقام "بانوی اول" در ترکیه هستند؟ اجتهاد وزارت دفاع جمهوری آذربایجان / شرایط ما اجازه روزه گرفتن را برای سربازان نمی دهد! افطاری ساده از دریچه دوربین شما احداث دیوار حائل سنگی در مرز رایون تووز آذربایجان توسط ارامنه شروع شده است + عکس عکس/ افطار داعشی ها میراث فرهنگی ترکیه در اجاره رضا ضراب! رونمایی از خودرو خلیفه خودخوانده داعش +عکس آزادی چهار زندانی حجاب در جمهوری آذربایجان + عکس نصب داربست در تبریز ممنوع شد افطار استاندار آذربایجان شرقی در منزل یکی از مددجویان کمیته امداد
شکست استقلال مقابل بورسااسپور ترکیه مهرداد بایرامی زیر ذره‌بین تیم الکویت کویت پیروزی خفیف تیم ملی بسکتبال ایران برابر ژاپن پخش زنده مراسم قرعه‌کشی از تلویریون/احتمال برگزاری دربی پایتخت در هفته اول اعتماد به نفس زیاد ژرمن‌ها می تواند کار دستشان دهد احکام اعضای کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال صادر شد حمایت مایک تایسون از گاز گرفتن سوآرز اولین تمرین لواندوفسکی با بایرن مونیخ + تصاویر معصومه داناپور قایقران آذربایجانشرقی به اردوی تیم ملی آبهای آرام دعوت شد اسامی داوران هندبال قهرمانی جوانان آسیا اعلام شد/7 کوبل داوری از آسیا و اروپا در تبریز مصاف احتمالی گسترش فولاد با ملوان در تبریز مرگ دلخراش دوست صمیمی مسی+عکس اظهار نظر جالب مربیان و بازیکنان آرژانتین و هلند پس از بازی داور ازبک گزینه اصلی قضاوت در فینال جام جهانی 2014 برزیل آرژانتین با شکست هلند حریف آلمان در فینال شد/جشن صعود آلبی سلسته در خاک رقیب دیرینه عکس/نیم صفحه اول روزنامه‌های ورزشی امروز پنجشنبه، 19 تیر پیکان مدل ابراهیم زاده مقابل حریف دسته اولی رومانیایی متوقف شد عکس/خوابیدن دروازه‌بان جدید استقلال در کف‌هواپیما! کریستیانو رونالدو عزادار شد +عکس هفته آینده اعضای کادر فنی تیم فوتسال شهرداری تبریز انتخاب می شود مهمان برنامه امشب فردوسی پور مشخص شد + عکس نظمی: مردم خود اسم اقدام کاپیتان سابق تیمشان را بگذارند/ بستن قرارداد با بازیکنان مسن خیانت است گزارش تصویری/ ثبت رسمی قرارداد اعضای تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز قادر میزبانی پیراهن کوهستان را بر تن کرد/ پتروشیمی به رده دوم رده بندی تیمی صعود کرد پیش بازی: آرژانتین - هلند؛ نبرد برای رسیدن به مارکانا
0.0961